Ogłoszenie

POWRÓT DO JEDWABNEGO - poznaj prawdę o zbrodni zarzucanej Polakom

Cena: 27,90 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: WYDAWNICTWO
Email: biuro@ckkopernika.pl
Strona www: https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html
   
dodano: 2020.01.24
ważne do: 2020.04.23
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

NAJNOWSZA KSIĄŻKA NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO ( wespół z historykiem dr Ewą Kurek najlepszym specjalistą w zakresie badania stosunków polsko-żydowskich i majorem ABW Tomaszem Budzyńskim ). 


POZNAJ PRAWDĘ O NIEMIECKIEJ ZBRODNI NA ŻYDACH W JEDWABNEM Z 10 lipca 1941 roku PRZYPISYWANEJ OD 20 LAT POLAKOM I ROZPROPAGOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE JAKO RZEKOMY PRZEJAW NIEMAL WRODZONEGO POLSKIEGO ANTYSEMITYZMU I RZEKOMEGO MASOWEGO WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ , KTÓRA TO ZBRODNIA A WŁAŚCIWIE ZBUDOWANE NA NIEJ ORDYNARNE KŁAMSTWO I NARZUCONA POLAKOM PEDAGOGIKA WSTYDU STAŁA SIĘ KAMIENIEM MILOWYM I WEKTOREM W PROCESIE UCZYNIENIA Z POLAKÓW WSPÓŁSPRAWCÓW ZAGŁADY OKOŁO 6 MILIONÓW ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ OBOK JAKICHŚ NIEZIDENTYFIKOWANYCH BLIŻEJ NAZISTÓW. 


ZNAKOMITA KSIĄŻKA ODSŁANIAJĄCA KROK PO KROKU TEN PROCES KTÓREMU JESTEŚMY PODDAWANI OD LAT A KTÓREMU NIKT DO TEJ PORY NIE MIAŁ SIĘ ODWAGI PRZECIWSTAWIĆ. AŻ DO TERAZ. 


KAŻDY MUSI JĄ PRZECZYTAĆ ! 


Książka do nabycia w księgarni internetowej autora pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html


PRAWDA  CZYNI  WOLNYM !