Ogłoszenie

Biuro Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Cena: 442 000,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Tur Nieruchomości
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-134
Ulica: Książkowa 10/4U
Email: turnieruchomosci.ogloszenia@gmail.com
Telefon: 222996868
Strona www: https://tur-nieruchomosci.pl/
   
dodano: 2020.05.22
ważne do: 2020.08.20
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Nie możesz znaleźć mieszkania dla siebie? Masz już dość przeglądania ofert nieruchomości i tracenia czasu na oglądanie mieszkań, które zupełnie nie pasują do Twoich kryteriów? Skontaktuj się z Tur Nieruchomości i przekonaj się, że zakup mieszkania może być sprawny i bezpieczny.
Szukamy mieszkań dla Ciebie
Naszym celem jest znalezienie mieszkania, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. To właśnie dlatego na początku współpracy przeprowadzamy dokładny wywiad na temat preferencji i budżetu na zakup mieszkania. Dbamy o Twój czas i chcemy Ci przedstawić wyłącznie oferty, które dobrze pasują do Twoich kryteriów.
Wspieramy na każdym etapie
Wiemy, że zakup mieszkania jest dla Ciebie ważny i możesz czuć się nieco zagubiony w gąszczu przepisów, które są z nim związane. Nasi doradcy to ludzie z doświadczeniem, którzy mają odpowiednią wiedzę i mogą odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania związane z sytuacją prawną danego mieszkania. Możesz śmiało zadawać im pytania, dzięki czemu świadomie podejmujesz decyzję o zakupie wybranego mieszkania, znając wszystkie jego plusy i minusy.
Znamy rynek
Tur Nieruchomości działa lokalnie na warszawskich Bielanach i Białołęce. Ten rynek znamy najlepiej i możemy doradzić, które mieszkania są warte uwagi. Mamy również najwięcej ofert z tego rejonu Warszawy, a te aktualne znajdziesz na tur-nieruchomosci.pl
Jeśli chcesz przekonać się, że warto z nami współpracować, to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z doradcą. Nie zwlekaj, lecz zrób to już dziś https://tur-nieruchomosci.pl/