Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ NA KURSACH ZAWODOWYCH.

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: CSL Lektor
Miasto: Warszawa
Email: kursylektor@wp.pl
Telefon: 513187444

dodano: 2018.06.13
ważne do: 2018.08.12
wyświetleń: 26

Szczegóły oferty:

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW / TRENERÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W RAMACH KURSÓW ZAWODOWYCH Z ZAKRESU:

- szkolenia  na przewóz rzeczy, osób (Kwalifikacja, szkolenia okresowe),

- szkolenia ADR (podstawy, cysterny),

- szkolenia  operatorów maszyn budowlanych i drogowych (koparki, ładowarki, spycharki i inne).

- szkolenia z urządzeń Transportu Bliskiego UDT (podesty, żurawie, wózki jezdniowe, suwnice).

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie zajęć w formie wykładów i ćwiczeń.

Wymagania:

Od trenera oczekujemy: wiedzy merytorycznej, uprawnień doradcy ADR ( w przypadku szkoleń ADR), kultury osobistej, zaangażowania, sumienności, profesjonalizmu.

Oferujemy:

Pracę dodatkową w soboty i niedziele oraz w tygodniu również po godzinie 15:00.

Praca na terenie województwa mazowieckiego oraz podlaskiego.

Praca stała w miłym zespole z możliwością rozwoju.

Aplikacje prosimy składać:  dyrektor@kursylektor.pl