Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Oferujemy Usługę Przejęcia Zadłużonej Spółki

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Kupię Spółkę
Email: mojespolki@gmail.com
Telefon: 608146176
   
dodano: 2018.04.15
ważne do: 2018.07.14
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Skuteczne Zarządzanie Kryzysem - Likwidacja Zadłużonych Spółek - tel. 608-146-176


Najczęstszą przyczyną związaną z likwidacją spółki jest kwestia związana z nieopłacalnością jej dalszego prowadzenia, lub po prostu brak chęci wspólników do utrzymywania spółki, z uwagi na koszty, które są z tym związane. Procedura powiązana z likwidacją jest kosztowna i bardzo czasochłonna (proces likwidacyjny teoretycznie musi trwać co najmniej 6 miesięcy, praktycznie to okres nie krótszy niż 9 miesięcy, zaś w trudniejszych przypadkach ciężko jest ustalić czas finalizacji postępowania). Proces ten jest również bardzo wymagający biorąc pod uwagę wszystkie procedury. Wymaga to bardzo dużego doświadczenia z uwagi na bardzo dużą liczbę czynności koniecznych do wykonania zarówno w trakcie przeprowadzania likwidacji, jak i bezpośrednio po jej zakończeniu.


W ramach oferowanej przez nas usługi likwidacji Spółki przewidujemy wszystkie niezbędne czynności wymagane w całym procesie.


W ramach usługi udostępniamy adres rejestrowy dla likwidowanej Spółki, oraz miejsce przechowywania dokumentacji : w trakcie, oraz po zlikwidowaniu Spółki, lub po likwidacji - składamy dokumentację we wskazanym uchwałą miejscu.


Jeśli jesteś zaintereswany współpracą - skorzystaj z naszej pomocy - tel. 608-146-176 http://www.naszeinwestycje.com


15/04/2018

13/00