Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Oferujemy kwas omega 3 - zapraszamy do sklepu Essentiala!

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: EssentiALA
Miasto: Warszawa
Email: shop@essentiala3.pl
Strona www: https://essentiala3.pl/pl/blog/Koniec-ery-oleju-lnianego-czas-na-czyste-estry./2
   
dodano: 2017.11.13
ważne do: 2018.11.08
wyświetleń: 59

Szczegóły oferty:

Dbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie powinno być pierwszeństwem dla każdego z nas. Aby to osiągnąć, powinno się stosować suplementację, która w dużej mierze wpłynie na poprawę samopoczucia, jakości naszego życia, odporności czy pracy mózgu. Takie suplementy na swojej stronie proponuje essentiala.

Kwasy Omega 3 przynoszą niezmiernie wiele korzyści dla naszego zdrowia. Między innymi mają ogromny wpływ na mózg. Oddziałują na jego pracę oraz rozwój, w związku z tym suplementacja jest zalecana u mam w ciąży i u dzieci. Co więcej, mają też pozytywny wpływ na serce, obniżając poziom złego cholesterolu, a podnosząc poziom dobrego. Hamuje także powstawaniu zakrzepów oraz zatorów.

Essentiala to naturalny suplement diety zawierający kompleks kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9. Jedynie jedna łyżeczka pokrywa całkowite dzienne zapotrzebowanie organizmu osoby dorosłej na Omega-3. Ponadto, produkt jest też dietetyczny; dzienna porcja mieści tylko 32 kalorie. Essentiala jest naturalna, bezpieczna dla kobiet w ciąży i bardzo dobrze przyswajalna.