Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Najlepsze apartamenty na Mokotowie

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Imedia Group
Miasto: Warszawa
Email: imedia-group@o2.pl
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/dzielnica/Mokotow/4/
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.28
wyświetleń: 10

Szczegóły oferty:

Szukasz sali konferencyjnej w Warszawie, na Mokotowie? Zerknij do naszego serwisu. To miejsce pozwoli Ci dobrać odpowiedni budynek dla Twoich wymagań. Warszawa Mokotów ma propozycje aż 36 obiektów konferencyjnych w tym Rezydencje Anin, położone na Górnym Mokotowie w sąsiedztwie Parku Dreszera. miejsce ma trzy sale o zróżnicowanych gabarytach. Największa ma 118,2 m kwadratowych. istnieje możliwość zorganizowania pełnego cateringu. Blisko linie tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra.
Warte uwagi jest też Centrum Biznesowe Horizon z trzema pokojami konferencyjnymi w pobliżu których znajdują się współczesne biurowce oraz puby i centrum handlowe. W cenie najmu Sali Centrum Biznesowe Horizon udostępnia miejsca parkingowe w podziemnym parkingu. Blisko do airporta, bo raptem 5 minut, natomiast okres na dotarcie do centrum to około 20 minut.
W rekordach obiektów konferencyjnych w samej tylko stolicy jest 434 takich lokalizacji, które z łatwością można wyszukać. Warszawa to idealne miasto na konferencje, ale również wypoczynek i relaks.