Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - mieszkania na sprzedaż Stargard.

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Modehpolmo Sp z o.o.
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-256
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Email: modehpolmo@o2.pl
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.12.18
ważne do: 2019.03.18
wyświetleń: 137

Szczegóły oferty:

W Polsce stawia się coraz to więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie albowiem zapotrzebowanie na nie szczególnie wśród młodych małżeństw. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną także wartości mieszkań, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Na dodatek maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych położeniach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych mieszkań deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród licznych propozycji pojawiła się niezwykle atrakcyjna, dotycząca apartamentów w Stargardzie. Czemu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, lokalizacja takie ma sporo atutów.

Budowa domów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Główny ukończy się już w czwartym kwartale bieżącego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Należy wspomnieć, że parter zarezerwowany będzie dla przeróżnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te apartamenty, mogą też liczyć na dysponowanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.