Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Mieszkania na sprzedaż Stargard - modehpolmo.pl/osiedlecentrum

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Modehpolmo Sp z o.o.
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-256
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Email: modehpolmo@o2.pl
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.12.18
ważne do: 2019.03.18
wyświetleń: 120

Szczegóły oferty:

W Polsce buduje się coraz więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie głównie wśród młodych małżeństw. Potrzeby są tak duże, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną również ceny mieszkań, między innymi dlatego, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Dodatkowo spada ilość działek pod zabudowę znajdujących się w ciekawych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych apartamentów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród mnogich ofert pojawiła się bardzo interesująca, dotycząca domów w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada dużo atutów.

Budowa domów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Główny ukończy się już w czwartym kwartale aktualnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Trzeba wspomnieć, że parter zarezerwowany będzie dla rozmaitych lokali biurowych i usługowych, co także można uznać za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te mieszkania, mogą też liczyć na zarządzanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.