Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kraków - Wszystkie kierunki i uczelnie w jednym miejscu.

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Imedia Group
Miasto: Kraków
Email: imedia-group@o2.pl
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/
   
dodano: 2018.06.08
ważne do: 2018.07.08
wyświetleń: 27

Szczegóły oferty:

Nauka to taki czas w życiu, który nie nadarza się drugi raz. Przed Wami moment wyborów, na którą szkołę postawić? Które miasto wybrać? Dzięki naszej przeglądarce przemyślenia i mogą być łatwiejsze, a czas spędzony z nami owocny.
Oferujemy na wstępie miasto Kraka – Kraków ze swą kluczową Uczelnią – Uniwersytetem Jagiellońskim. Miejsca by nam tutaj nie starczyło, by wypisać wszelkie wydziały i kierunki, a jest ich 300. Uniwersytet Jagielloński daje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.
Nawet jeżeli nie macie jeszcze wyników maturalnych możecie się już zarejestrować, a wyniki maturalne dopełnić do 8 lipca godziny 12:00.
Uniwersytet Jagielloński to najstarsza akademia w Polsce. O jej splendorze mówi się na całym świecie. Uniwersytet dysponuje sławnych absolwentów i profesorów. Króluje tam zasada „ Plus ratio quam vis”, która podkreśla większe uznanie rozumu nad siłą.
Polecamy Wam też Wyższą Szkołę Biznesu (WSB). Uczelnia wyróżnia się wysoką jakością kształcenia, którą potwierdzają największe pozycje w ogólnokrajowych rankingach, a także akredytacje wydane przez Polską Komisje Akredytacyjną. Kwalifikacja działa się tu na kolejności zgłoszeń a wyniki zdobyte podczas egzaminu maturalnego nie mają wpływu na decyzję o zakwalifikowaniu się na studia. Uczelnia uczestniczy w programie Erasmus+ dając tym samym studentom szansę wyjazdów zagranicznych na jeden lub dwa semestry.
Spójrzcie do wyszukiwarki po detale. Zapraszamy.