Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kraków w czołówce miast do studiowania.

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Imedia Group
Miasto: Kraków
Email: imedia-group@o2.pl
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.studiakrakow.com/
   
dodano: 2018.06.05
ważne do: 2018.07.05
wyświetleń: 32

Szczegóły oferty:

Z nami znajdź szkołe dostosowaną do swoich wymagań! Wyszukaj w mieście, które Ci najbardziej leży. Sugerujemy przejrzeć uczelnie znajdujące się na terenie Krakowa, a jest ich aż 31.
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie jest najstarszą wyższą szkołą w Polsce. Nauka na takiej uczelni oraz w mieście z tyloma tradycjami to pozostałe atuty zwiększające prestiż i atrakcyjność studiów.
Uniwersytet Jagielloński prowadzi naukę w oparciu o bogatą paletę edukacyjną. Nauczanie wykonywane są na 16 wydziałach, co daje absolwentom rozciągnąć horyzonty intelektualne oraz predyspozycje.
Drugą z uczelni w Krakowie odpowiednią polecenia jest Społeczna Akademia Nauk (SAN) prowadząca studia I i II stopnia. Uczelnia stawia najsilniejszy wpływ na zwiększenie kooperacji z firmami w których studenci odszukają zadowalającą ich pracę. Programy poszczególnych kierunków organizowane są przy pomocy z wysłannikami firm kilkunastu branż, aby jak najlepiej dopasować je do wymagań rynku. Teraz jednostki uczelni realizują system, który w niedalekiej przyszłości umożliwi na odbywanie praktyk i staży zakończonych przyjęciem studenta w firmach współpracujących z Uczelnią.
Zachęcamy do naszej wyszukiwarki po konkrety oraz kontakt z poszczególnymi uczelniami.