Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kasetony reklamowe

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Agencja Times Wrocław
Miasto: Wrocław
Email: timesagencja@agencjatimes.pl
Strona www: http://www.agencjatimes.pl/reklama-oferta/kasetony
   
dodano: 2015.06.24
ważne do: 2018.06.08
wyświetleń: 151

Szczegóły oferty:

Times to agencja reklamy typu outdoor z Wrocławia. Jesteśmy grupą ludzi z kilkuletnim doświadczeniem z zakresu kreowania kampanii promocyjnych, identyfikacji wizualnej i zakładania nośników. Jesteśmy  ponieważ chcemy doradzić Wam jakimi technikami najefektywniej podbić rynek. Oferujemy reklamy właściwe do oczekiwań naszych zleceniodawców. Reklama zewnętrzna, w jakiej działamy, to przygotowane bardzo dokładnie rozwiązanie.

 

Istotne jest, żeby elegancka reklama przyciągała uwagę i była dostępna dla Państwa w jak najkrótszym czasie. W agencji Times z Wrocławia właśnie na tym nam zależy. Mamy na celu zaradzić wszystkim wyczekiwaniom, by każdego naszego Klienta można było rozpoznać na miejscowym rynku. Tworzymy zespół z kilkuletnim doświadczeniem z zakresu kreowania reklam, identyfikacji wizualnej i wykonywania.

 

Instalujemy neony, litery przestrzenne i cyfry ze wszystkich półproduktów: ze styroduru, plexi czy metalu. Dzięki posiadanemu parkowi maszyn mamy okazję zaproponować Państwu sprawne terminy instalacji i przyciągających stawek. Własne biuro inżynieryjne zapewnia konkurencyjną jakość neonów. Oferujemy jedynie sprawdzone idee. Współdziałamy z masą firm w  Instalacji neonów.