Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Jaką salę konferencyjną we Wrocławiu wybrać?

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Imedia Group
Miasto: Wrocław
Email: imedia-group@o2.pl
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.wroclaw.salekonferencyjne.pl/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 68

Szczegóły oferty:

Jeśli wyszukujecie miejsca wyśmienitego na zorganizowanie konferencji, warto wybrać Wrocław. Poprzez tę wyszukiwarkę w samym tylko Wrocławiu znajdziecie aż 112 sal konferencyjnych.
Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego a zarazem największe w tym regionie miasto. Położony nad rzeką Odrą. Jak przystało na tak dużą metropolię czas należy tu spędzać na różne sposoby. Miłośnicy zwiedzania zobaczą tu ogrom miejsc zabytkowych, jak choćby Wrocławska Starówka, czy Ostrów Tumski. Jest to najstarsza część Wrocławia datowana na początek X wieku. Niewątpliwie wśród uczestników konferencji znajdą się też osoby chętne na miłe spędzanie czasu. Wrocław ma w ofercie dla nich na Wyspie Opatowickiej Park Linowy. Osobnicy lubiące przyrodę skierują pewnie swe kroki do Afrykarium we wrocławskim ZOO.
Centra konferencyjne mają zróżnicowany, aczkolwiek wysoki standard. Ciekawią nowoczesnością jeśli i chodzi o sprzęt audiowizualny, czy wyposażenie. Wszystkie sale usytuowane są w taki sposób, by bez problemu móc poruszać się po Wrocławiu komunikacją publiczną i samochodami prywatnymi. Miasto to posiada również port lotniczy, co zapewnia połączenia z wieloma miastami Europy oraz loty krajowe.
Po szczegóły zgłoście się do nas. Znajdziecie tu oferty z najważniejszymi informacjami oraz zdjęciami obiektów.