Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Dach z miedzi - zobacz dlaczego warto!

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Copper Concept
Email: copperconcept@wp.pl
Strona www: http://copperconcept.org/pl/prasa/pokrycia-z-miedzi-we-wspolczesnej-architekturze-i-budownictwie
   
dodano: 2017.12.20
ważne do: 2018.06.18
wyświetleń: 114

Szczegóły oferty:

Organizujesz budowę domu? A może chcesz unowocześnić swój dom, by nie tylko jego elementy były estetyczne ale i w 100% efektywne? Każdy element powoduje, iż efekt wizualny i walory estetyczne budynku będą zachwycać nie tylko domowników ale i odwiedzających Twój dom.

Dach z miedzi czy siatka miedziana to świetny sposób na stworzenie nowoczesnego domu, który będzie wyróżniał się ciekawym designem i nowoczesnością. Dzięki wyżej wymienionym elementom wzbogacisz swój dom o interesujące elementy, które nadadzą mu wyjątkowego i oryginalnego charakteru. Oprócz walorów ozdobnych mają tez nieocenione funkcje praktyczne. Sprawiają, iż służyć będą one swoim użytkownikom przez wiele lat.

Miedz jest niewątpliwie jednym z najbardziej trwałych materiałów na pokrycia dachowe. Jej wytrzymałość szacuje się od 100 do 300 lat. Na rynku występuje szeroki wachlarz dostępnych możliwości. Bogactwo wzorów, form, tworzyw z których są wykonane - ten szeroki wybór produktów sprawia, że z łatwością można dobrać i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne materiały. Stwarza to możliwość "zbudowania" samodzielnie ciekawej i oryginalnej oraz praktycznej ozdoby naszego domu. Dzięki nowoczesnym, efektownym i trwałym akcesoriom możliwe jest stworzenie nowatorskich i zarazem coraz modniejszych rozwiązań.