Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Astex - zaprawy klejowe, tynki i materiały do systemu ociepleń

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: ASTEX
Miasto: Otłoczyn
Kod pocztowy: 87-700
Ulica: Ciechocińska 12-18
Email: pozycjonowanie@astex-tynki.pl
Telefon: (54) 283 21 24
Strona www: http://www.astex-tynki.pl/produkty/zaprawy-klejowe/do-systemu-ocieplen/
   
dodano: 2016.11.04
ważne do: 2019.10.20
wyświetleń: 419

Szczegóły oferty:

Firma Astex to rodzinna firma, która funkcjonuje na rynku polskim od 1968 roku. Wraz ze rozwojem przedsiębiorstwa, artykuły zdobyły uznanie także na rynkach zagranicznych między innymi w Szwecji czy Anglii. Astex proponuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane, takie jak: zaprawy klejowe, farby, grunty, folie w płynie lub pianki.

Firma jako producent budowlany ma w swoim bogatym asortymencie również tynki silikonowe, tynki maszynowe (nakładane metodą maszynową), tynki akrylowe oraz tynki mineralne. Wszystkie osiągalne w firmie wyroby pozwolą wykonać systemy ociepleń zewnętrznych ścian budynku (ASTEX-TERM). Duży wybór kolorów tynków zaspokoi oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających klientów. Firma zajmuje się również produkcją posadzek i gładzi. Często wprowadza na rynek nowe produkty, które są efektem prowadzenia długoletnuch badań w labaoratorium oraz zdobywania doświadczeń na rynku w Polsce i za granicą.


O jakości produktów świadczą zdobyte przez Astex certyfikaty. Produkcja odbywa się na najnowocześniejszych maszynach, dzięki czemu producent zapewnia właściwą dostępność towaru i materiałów budowlanych oraz ogromną jakość samych wyrobów, które dostarcza swoim nabywcom. Astex - Tynki gwarantują ciągły rozwój firmy i wciąż powiększają swoją ofertę dla uznania i zadowolenia klientów. Warto zaznajomić się z bogatą ofertą na stronie www.